Офіційний сайт школи №5 » Школьная жизнь » Фольклорне свято «Водіння кози»
  • Дата: 10-12-2019, 16:53
10-12-2019, 16:53

Фольклорне свято «Водіння кози»

10 грудня в нашій школі відбулося фольклорне свято «Водіння кози», яке було присвячене десятій річниці дослідницької та етнографічної діяльності вихованців гуртка «Народний фольклор» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Під час виступу гуртківці майстерно показали елементи різдвяних звичаїв та обрядів східної та західної України. У залі панувала емоційна атмосфера. Вихованці виконували народні та сучасні пісні, віршували, демонстрували свої акторські здібності. Глядачі дарували акторам теплі оплески. Ця вистава наблизила дух новорічних свят!

Январь 2020 (1)
Декабрь 2019 (7)