Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Онлайн естафета "Здоровим будь!"
  • Дата: 14-04-2021, 08:28
14-04-2021, 08:28

Онлайн естафета "Здоровим будь!"

Це чудово, коли дитина здорова. Тоді їй усе хочеться робити. І відпочивати, і гратися, вчитися, і займатися спортом. Отож людині потрібне здоров’я, щоб учитися, рости і міцніти. Ми сьогодні навчаємося в школі, у веселій країні Знань. І шлях цей довгий. Щоб пройти його, треба мати міцне здоров’я, силу волі і велике бажання вчитися. А зустрінуться у нас на шляху не лише радощі, сміх, веселі витівки, а й перешкоди, певні труднощі, що їх треба буде подолати, щоб дійти до вершини під назвою «Перемога».

Щоб усе це подолати, кожному з вас потрібно бути здоровим, повним сил та енергії, щоб не пропускати занять, отож і почнемо наш виступ з побажання всім доброго здоров’я, ростіть здорові і щасливі, будьте сильні і сміливі, бо здоров’я - всьому голова! У житті найголовніше бути здоровим. Народна мудрість каже: «Було б здоров’я, а все інше наживемо!»

Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!"Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!" Онлайн естафета "Здоровим будь!"