Офіційний сайт школи №5 » Новини » День Соборності
  • Дата: 24-01-2022, 13:42
24-01-2022, 13:42

День Соборності

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в школі організовано та проведено ряд заходів:

- флешмоб стрічок «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна”;

-брейн-ринг для учнів 11 класів «І сине небо, і жовте сонце»;

-засідання шкільного парламенту на тему: «Соборність України: від ідеї до сьогодення».

День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності