Офіційний сайт школи №5 » Новини » Новий Державний стандарт базової середньої освіти-матриця академічної свободи
  • Дата: 2-11-2022, 18:44
2-11-2022, 18:44

Новий Державний стандарт базової середньої освіти-матриця академічної свободи

Категория: Новини, Атестація вчителів

24 жовтня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради з теми»Новий Державний стандарт базової середньої освіти-матриця академічної свободи».У ході роботи були розглянуті питання щодо запровадження Державного стандарту базової середньої освіти , окреслені пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу в умовах модернізації освіти,пов’язані із запровадженням 23 грудня 2020 року нового Професійного стандарту вчителя.Все це покладає на педагога велику відповідальність за подальші зміни у професійній сфері :атестації, курсовій перепідготовці, фаховому вдосконаленні.

Содоповідачі поділилися досвідом з таких питань:

Шумілова С.С.,учитель фізики,інформатики «Реалізація компетентнісної парадигми нового

Державного стандарту на уроках фізики .інформатики»; Плутенко К.В.,учитель англійської мови,»Інструментарій оцінювання навчальних досягнень учнів 5 –х

класів НУШ.Техніка формувального оцінювання».

Матвєєва Ю.В.,учитель математики,інформатики «Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів.Наступність у роботі вчителів початкової школи та основної». Докладніше познайомитись з матеріалами можна за покликанням.

педрада жовтень

педрада жовтень,2022