Офіційний сайт школи №5 » Новини » Міжнародний день польоту людини в космос.
  • Дата: 12-04-2024, 20:59
12-04-2024, 20:59

Міжнародний день польоту людини в космос.

У цей день, 12 квітня, в 1961 році майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, який тривав 108 хвилин.

Учні нашого закладу мали цікаві "мандрівки всесвітом".

Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос. Міжнародний день польоту людини в космос.