• Дата: 11-11-2020, 14:59
11-11-2020, 14:59

«Щаслива лапа»

ІІІ Всеукраїнський урок доброти, який відбувся 5-6 жовтня 2020 року, став Міжнародним!

До участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 8 країн: Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Сербії та Хорватії.

Всього 5-6 жовтня було проведено 12 751 Урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин у 1869 навчальних закладах.

В Україні Міжнародний урок доброти пройшов у 1028 населених пунктах.

Одним з таких населених пунктів став Слов’янськ, а зокрема п’ята школа. В нашій школі були проведені уроки доброти «Щаслива лапа» у 33 класах. Були розповіді, вікторини, віртуальні пригоди та екскурсії. На ці уроки в деяких класах приходили в гості і самі пухнасті друзі. На величезну повагу заслуговує вчинок учнів 9-Б класу, які відвідали міський притулок для собак та надали посильну допомогу у якості смачненьких подарунків для чотирилапих.

Сподіваємось, що подібний захід не буде одиничним, а стане традицією.