Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » День української писемності та мови.
  • Дата: 9-11-2021, 14:03
9-11-2021, 14:03

День української писемності та мови.

9 листопада учні та вчителі школи відзначили День української писемності та мови.

Українська мова носить у собі історію нашого народу, всю красу та міць поетичного слова. Чудова мелодія солов'я, могутня пісня лісів і полів, дитячий лепет і мамина колискова – звучить у нашій рідній мові й залишається в пам'яті назавжди. Участь у 21 радіодиктанті національної єдності –це не тільки велика відповідальність за рівень володіння мовою ,а й можливість наживо поспілкуватися з українськими ,письменниками,мовознавцями,поринути у таємничі скарби духовності.

Зі святом! Бажаємо завжди поважати українську мову, адже вона формує індивідуальне обличчя країни та нації. Нехай рідне слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя!

День української писемності та мови. День української писемності та мови. День української писемності та мови. День української писемності та мови. День української писемності та мови. День української писемності та мови.