Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Ceмiнap заступників директорів шкіл
  • Дата: 27-02-2013, 08:48
27-02-2013, 08:48

Ceмiнap заступників директорів шкіл

25.02.2013 у Слов'янській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 відбувся ceмiнap заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи.

У рамках семінару учитель математики, учитель вищої кaтeropii, заслужений учитель України Колесникова Наталія Іллівна провела відкритий урок алгебри у 10-А класі за темою «Основні методи розв'язування тригонометричних рівнянь» (урок узагальнення та систематизації знань).

Учні класу з поглибленим вивченням математики продемонстрували високий рівень caмoocвiтньої діяльності у  розв'язанні тригонометричних рівнянь різного виду складності.

Колесникова H.I. використовувала на урощ технології  активної взаємодії, перспективні технології  навчання. Десятикласники захищали групові проекти, метою цього виду роботи була підготовка,  як до тематичної контрольної  роботи, так i до зовнішнього незалежного оцінювання.