• Дата: 28-02-2018, 09:19
28-02-2018, 09:19

День Сніговика.

Нещодавно наші діти дізнались, що 18 січня святкується Всесвітній День Сніговика. І хоч уже і не січень, але наші першокласники вирішили скористатись прекрасною зимовою погодою та відсвяткувати цей день.

Як стало відомо, за переказом, першого сніговита зліпив Мікеланджело. Так, скоріш за все ліплення сніговиків – це мистецтво. А сам сніговик настільки популярна фігура, що коллекціонером Корнеліусом Гретцем був оголошений Міжнародний День сніговика.

Під час заходу в школі діти дізнались багато цікавої інформації – про найбільшого сніговика, про сніговика, яки стоїть до гори ногами, про родини сніговиків, тощо. Потім продемонстрували своїх сніговиків, яких виготовили разом з батьками, використовуючи найрізноманітніші матеріали. А потім розігрували казку – хто приходив в гості до Сніговика та грали у „Сніжки”.

Дякуємо за підготовку та проведення цікавого заходу класного керівника 1-Б класу Ларису Георгіївну Теслицьку.

День Сніговика.День Сніговика.День Сніговика.День Сніговика.День Сніговика.День Сніговика.