Офіційний сайт школи №5 » Життя школи » Продовжуємо пізнавати Україну.
  • Дата: 29-10-2018, 08:29
29-10-2018, 08:29

Продовжуємо пізнавати Україну.

Категория: Життя школи, Фотоальбом

На осінніх канікулах група дітей 6-10 класів знову відвідала Західну Україну. Цього разу це були Кам’янець-Подільський , Хотин, Буковель, Яремче.

Програма поїздки була дуже насиченою, учасники екскурсії встигли багато побачити та почути з історії рідної країни, про її видатних людей, познайомитись з пам’ятками архітектури та мистецтва. Дізнались також і про сучасні пам’ятники.

На залізничному вокзалі нас зустріла цікава жіночка – наш екскурсовод – пані Люба. Приємно, що нас зустріли як почесних гостей – хлібом-сіллю. Далі ми відправились у село Зарваниця, де знаходяться святі місця, які отримали назву Український Єрусалим. Відчуття душевного спокою оволодівали всіма екскурсантами.

На другий день нас радували природа та погода Буковелі та Яремче. Стрімкі водоспади, гори, вкриті вічнозеленими ялинками в перемішку із червоно-жовтими деревами листяного лісу, свіже повітря! А, повертаючись ввечері до Кам’янця, побачили нічну Камянецьку фортецю, яка світилась безліччю вогнів!

На третій день з самого ранку мі виїхали до Борщівського району Тернопільської області, , де відвідали єдину гіпсову печеру Вертеба, в якій розташовано музей трипільської культури та дізнались, як жили наші предки. Далі - село Кривче, в якому є Кришталева печера. Потім ми відвідали Хотинську фортецю, яка вважається одним з семи чудес України. І, на останок – екскурсія по Кам’янець-Подільському.

А, перебуваючи в києві мі відвідали виставку на майдані «Слава Україні! Героям слава!», виставку військової техніки на Михайлівській площі, присвячену Дню Захисника України, ботанічний сад імені Гришка.

На довго запам’ятається дітям та дорослим ця подорож.

Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну.
Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну.Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну. Продовжуємо пізнавати Україну.