• Дата: 30-03-2017, 08:37
30-03-2017, 08:37

В пошуках Добра

З метою розвитку духовного світу дітей, виховання в них толерантного ставлення один до одного, товариських почуттів, взаємодопомоги, взаєморозуміння, ввічливості, вихованості та інших позитивних людських якостей в загальноосвітній школі № 5 пройшла квест-гра «В пошуках добра», ініціатором якої була вихователь групи продовженого дня Ольга Валентинівна Чумак. Протягом гри діти відвідували станції, розташовані в різних приміщеннях школи, відповідали на питання, розгадували ребуси, складали меню та зустрічали гостей, побували в гостях у книги, продемонстрували таланти. Все це супроводжувалось дружньою атмосферою, невимушеним спілкуванням, бажанням допомогти один одному. За успішно виконані завдання діти отримували промінчик від сонечка, яке потім засяяло у шкільному вестибюлі та зігріває дітей та дорослих нашої школи.

Сповнені позитивних емоцій, отримавши заряд гарного настрою та позитиву діти вирушали додому разом зі своїми батьками. А перед виходом зі школи кожен підводив свою матусю чи татуся, бабусю чи дідуся до створеного ними сонечка та розповідав їм як він разом із своїми друзями створив його, крокуючи Дорогою Добра.

В пошуках Добра