Офіційний сайт школи №5 » Як ти? » Що робити, якщо дитина не хоче виконувати домашні завдання.
  • Дата: 24-01-2024, 14:25
24-01-2024, 14:25

Що робити, якщо дитина не хоче виконувати домашні завдання.

Категория: Як ти?

Що робити, якщо дитина не хоче виконувати домашні завдання
 Домашні завдання здебільшого - сама неприємна частина уроку, причому не тільки для учнів, але і для їх батьків.
 «Не хочу», «Потім зроблю», сльози, сварки, і ось на годиннику 21.00 і батьки сідають виконувати завдання разом з дитиною.
 Декілька СЕКРЕТІВ, ЩОБ ДИТИНА РОБИЛА ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ БЕЗ НАГАДУВАНЬ
 ️Планування - ключ до успіху.
 Зробіть так, щоб дмтина візуально бачила час, який має бути присвячено навчанню: виконанню домашнього завдання, читанню навчальних предметів.
 Наприклад:
 напишіть це в розкладі дня на листі на холодильнику або зробіть дитині дитячий Google-календар в своєму телефоні.
 ️ Робоче місце — налаштуй на навчання!
 Не варто ставити там багато іграшок, картинок або тим більше гаджетів, які будуть відволікати дитину від занять.
 Замість них повинні висіти розклад уроків, навчальні картинки і список, в якому буде відмічати дитина, які завдання вона уже виконала.
 ️Зроби паузу!
 Виконання домашки без перерв, «до перемоги», може перевтомити дитину.
 Молодшим школярам важливо відпочивати 10 хвилин після 20 хвилин виконання завдання.
 У середній школі співвідношення змінюється до 15 хвилин відпочинку після 30 хвилин зайнятості.
 ️Концентрація уваги
 Якщо у дитини проблеми з посидючістю і вона не може сконцентруватися на виконанні завдань, допоможіть їй розвинути цю якість.
 Наприклад, можна використовувати з цією метою нейрогімнастику, що допоможе зняти напругу і направити увагу дитини на навчальний предмет.
 ️Будьте поруч
 Завжди підтримуйте свою дитину, хваліть її за успіхи в навчанні і самостійне виконання домашнього завдання, при цьому поступово скорочуйте час, в якому ви робите уроки разом з нею.